Hakkımızda

2007 yılında sayım ve danışmanlık faaliyetlerine başlamış olan firmamız, Konto Sayım ve Envanter Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. adıyla, faaliyetlerini devam etmektedir.
Mükemmellik

Çözüm ortaklığı yaklaşımı ile tüm müşterilerine hizmet sunarken mükemmeliyetçi bir yaklaşım sergilemeyi hedef edinmiştir.

Güven

Yasal mevzuat, iş ortaklarımızın prosedürleri ve geçmişten günümüze edindiğimiz tecrübeler ile yüksek doğruluk oranı sağlayan çözümler üretmekteyiz.

Teknoloji

Sektörde ilk olarak, Online sayım tekniğini, Android tabanlı yazılımın altyapısını geliştirip uygulayarak bu alanda lider olmayı hedeflemektedir.

Konto Sayım

2007 yılında sayım ve danışmanlık faaliyetlerine başlamış olan firmamız, Konto Sayım ve Envanter Hizmetleri Tic.Ltd.Şti ailesi olarak, faaliyetlerini devam etmektedir. Müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak hedefiyle yola çıkan Konto’nun çalışan kadrosunun tamamı, uzun yıllardır stok yönetimi alanında uzman profesyonel isimlerden oluşmaktadır. Türkiye genelinde 7 bölge müdürlüğü ve 70 ilde çalışan personel yapısı ile hizmetlerine devam etmektedir.

Konto Sayım ve Envanter Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. yenilikçi yaklaşımı, dinamik kadrosu ve teknolojik performansıyla, rakiplerinden her zaman daha ileride olmayı hedeflemiştir. Her geçen yıl kadrosunu ve teknolojik alt yapısını geliştiren firmamız, Türkiye’de ilk olarak online sayım tekniğini uygulayarak, sektörün öncü firmalarıyla birlikte yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Dinamik organizasyon yapısı ile müşterilerine en kısa sürede çözümü götürmeyi hedeflemektedir.

Çözüm ortaklığı yaklaşımı ile tüm müşterilerine hizmet sunarken mükemmeliyetçi bir yaklaşım sergilemeyi hedef edinmiştir.

Bizden Haberler